top of page
Baltic Pemium Fish

ЗНАК ЯКОСТІ

Компанія Сентрал Фіш – амбасадор бренду Baltic Premium Fish в Україні (balticpremiumfish.eu).

Baltic Premium Fish – регіональний знак якості, що інформує споживачів про походження риби та популяризує кільку та салаку, як якісну та смачну рибу.

У країнах Балтії існують давні традиції рибного промислу. Сьогодні вилов риби здійснюється тут з дотриманням усіх екологічних регламентів та природоохоронних вимог. Вільно плаваюча в морі риба, сучасні кораблі, стабільна та відповідальна торгівля, контроль якості на всіх етапах –запорука найкращої сировини для рибних консервів.

Консерви, відзначені знаком Baltic Premium Fish, виготовлені з добірної балтійської кільки та салаки. Це є гарантією високої якості рибної сировини і, отже, виняткового смаку рибних консервів.

СВІЖА БАЛТІЙСЬКА РИБА ПОТРАПЛЯЄ В УКРАЇНУ ЗА ДОБУ

Рибальське судно прибуває в порт протягом двох годин після закінчення вилову, після чого машина з рибою приїжджає з порту на завод, де рибу відразу сортують і поміщають у вакуумні упаковки.

Так, вже за 4-5 годин після лову риба готова до заморозки. У свою чергу, сортування та пакування риби з однієї машини перед заморозкою займає ще близько 3-4 годин. Стільки ж триває процес швидкого заморожування риби. Швидкість підготовки риби до заморозки і швидкість самої заморозки особливо важливі. Чим швидше риба опиниться на лінії заморозки і чим швидше вона заморозиться, тим дрібніші кристали льоду в ній виникнуть і структура риби залишиться натуральною і якісною.

Тобто риба, доставлена в порт в Естонії о 6-й годині вечора, о 8-й годині ранку наступного дня вже готова до відправки в Україну.

Слід зазначити, що ми можемо за необхідності визначити того, хто добував рибу в морі. Сертифікат MSC гарантує прозорість ланцюжка обробки та якості риби, тому ми точно знаємо, наприклад, хто і коли впіймав рибу, з якої виготовлені рибні консерви.

КОНСЕРВИ PRIVATE LABEL

Ми пропонуємо співробітництво за напрямком виробництва рибних консервів під Private Label (власною торговою маркою) замовника

Central Fish Private Label

 НАШІ ПАРТНЕРИ

logo_irf.jpg
left.jpg
sil-po_BW.jpg
варус_.jpg
фора.jpg

КОНТАКТИ

Відділ продажів

T: +38 068 041 06 25

E: kondratyuk@centralfish.com.ua

Відділ закупівель

T: +38 066 058 58 48

E: si@centralfish.com.ua

A: вул. Хоменка 19, Черкаси, Україна 18008

bottom of page