top of page

ТІЛЬКИ ЯКІСНІ РИБНІ КОНСЕРВИ

Ми пишаємося безкомпромісною якістю нашої продукції, яка є однією з основ, на яких грунтується наша компанія.

ІНСПЕКЦІЯ ЯКОСТІ

Для забезпечення високої якості рибних консервів ми створили внутрішню інспекцію якості, яка здійснює вхідний контроль кожної партії сировини, виробничий контроль і загальне управління якістю.

ЯКІСНА СИРОВИНА

Ми купуємо тільки найкращу сировину від перевірених постачальників і орієнтовані на довгострокові відносини з ними, уникаючи одиничних поставок.

ЛАБОРАТОРІЯ

Наша лабораторія атестована на проведення вимірювань за фізико-хімічними параметрами риби і морепродуктів. Інспекція якості, в яку входять співробітники лабораторії, здійснює контроль продукції і санітарії виробничих і складських приміщень, чистоти обладнання, води, повітря, гігієни персоналу.

ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ

Якість наших продуктів відповідає державним стандартам. Наша система управління якістю виробництва рибних консервів відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 22000. Крім того, система менеджменту якості на нашому підприємстві відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

НЕЗАЛЕЖНИЙ АУДИТ

Наша компанія є основним членом Консорціуму "Якості торгових мереж", що об'єднує провідні торгові мережі України в питаннях якості і безпеки продукції. Консорціум щорічно проводить аудит, результати якого визнаються більшістю торгових мереж України.

КОНСЕРВИ PRIVATE LABEL

Ми пропонуємо співробітництво за напрямком виробництва рибних консервів під Private Label (власною торговою маркою) замовника

Central Fish Private Label

 НАШІ ПАРТНЕРИ

logo_irf.jpg
left.jpg
sil-po_BW.jpg
варус_.jpg
фора.jpg

КОНТАКТИ

Відділ продажів

T: +38 068 041 06 25

E: kondratyuk@centralfish.com.ua

Відділ закупівель

T: +38 066 058 58 48

E: si@centralfish.com.ua

A: вул. Хоменка 19, Черкаси, Україна 18008

bottom of page